Пәнҗешәмбе, 19.10.2017, 06:18
| RSS
Алгы бит | Катнашучылар – Participants
Эчтәлек – menu
Керү формасы
Эзләтү
Календарь
«  Октябрь 2017  »
ДшСшЧрПнҖмШмЯкш
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Язмалар архивы
Статистика

Онлайн барлыгы: 1
Кунаклар: 1
Кулланучылар: 0
Белем җәүһәрләре-2011 II Бөтендөнья интернет-проектлар бәйгесе
Татнет йолдызлары-2011 - интернет-проектлар бәйгесе

Татарстан Республикасы Яр Чаллы МАӨББУ «Шәһәр балалар һәм яшьләр иҗат сарае №1»
«Нур» милли мәдәниятне һәм сәнгатьне өйрәнү бүлеге

2008-2009 уку елында
«Туган ягым – яшел бишек» шәһәр программасында катнашкан
төркем җитәкчеләре исемлеге

т/с №

учреждение № һәм исеме

Җитәкченең исем фамилиясе, әтисенең исеме

I-III турда катнашучылар

1

1 «Шатлык» II урын

Маулиева Зәнфирә Ситдиковна

2

3 «Әллүки» III урын

Шайморатова Гөлназ Миргалимовна, Габдрахманова Сәрия Робертовна

3

14 «Зернышко»

Шияпова Нурия Раисовна,
Солтанова Зөлфия Разиновна

4

26 « Лейсан» III урын

Алексеева Рафиса Муллаяр кызы,
Сафина Раушания Фатих кызы

5

32 «Чайка»

Миначова Наиля Хасиятулловна

6

33 « Колобок» I урын

Яковлева Нина Николаевна,
Хабибулина Фәнүзә Миннизагитовна

7

45 «Машенька» II урын

Шаймухаметова Расиля Гависовна

8

46 « Земляничка»

Ямалиева Гульназ Накиповна

9

56 «Родничок» II урын

Рахимова Лилия Ильясовна

10

61 «Аленушка»

Комарова Гульназ Равилевна

11

64 «Ландыш»

Фахретдинова Раилә Гатифовна,
Назмутдинова Флюза Гумеровна

12

68 «Василек»

Гилязова Әлфия Рафгатовна

13

70 «Ягодка»

Хамидуллина Фирая Габдулхаевна

14

70 «Ягодка»

Хисмәтуллина Эльмира Ильдусовна,
Бикбова Фәния Маннуровна

15

77 «Теремок»

Хафизова Фәйрүзә Файзрахмановна,
Солтанова Ландыш Разифовна

16

79 «Вишенка»

Исаева Резеда Салмановна,
Сафина Аниса Абульфаязовна

17

81 «Гульчачак» III урын

Фарваева Сабира Салих кызы

18

82 «Подсолнушек»

Хакимова Гүзәл Мәсхутовна

19

88 «Лесовичок»

Галиева Резеда Абузаровна

20

88 «Лесовичок»

Сагындыкова Гульнара Зуфаровна

21

92 «Гөлбакча»

Газетдинова Гөлчәчәк Рәсим кызы,
Сабирова Зәлифә Кәшбел кызы

I-II турда катнашучылар

22

20 «Олеся»

Шагиахметова Әнисә Минеахметовна

23

53 «Крепыш»

Габдрахманова Ләбуза Хазиевна

Исемлек, мәктәпкәчә белем бирү учреждениеләре биргән белгертүләр нигезендә төзелде.
Ташлама: http://yashel-bishek.ucoz.ru/index/arkhiv_spisok/0-125

Конструктор сайтов - uCozCopyright MyCorp © 2017